Tatry Network: tatry.net - tanap.sk - tatry.org - tatry.region.sk - tatraguide.com - poprad-tatry.sk - tatry-travel.com
tatry
pension hritz:
Reservation
Accommodation
- Apartment LUX
- Apartment 6/7
- Apartment 8/9
- Room 1
- Room 2
- Room 3
- Room 4
Photo gallery
Discounts
Guestbook
 
tatry network
Suggest a site into tatry categories
Feed back

tatry

Site approved and listed in Tatry.ORG

tatry Tatry Network: complete information on wide Tatry region tatry
Tatry > Accommodation > Pensions > Pension Hritz | Slovensky | Polski | Deutsch

Guestbook

Martin Babjak
sólista opery SND v Bratislave, barytonista, laureát Pavarottiho súťaže z Philadelphie (1992)
the soloist of opera SND in Bratislava, baritone, laureate of Pavarotti´s Competition in Philadelphia (1992)

Ján Babjak
operný spevák, tenor
the opera singer, tenor

Terézia Babjaková
operná speváčka, mezosoprán
the opera songstress, mezzo-soprano

Daniel Buranovský
klavirista, pedagóg VŠMU
the pianist, pedagogue/instractor/ VŠMU

Ľubo Homolka
šéfredaktor časopisu „Krásy Slovenska“, zástupca šéfredaktora časopisu „Cestovateľ“
the managing editor of journal „Beauty of Slovakia“, the deputy of managing of journal „Traveler“

Ladislav Kraus
kameraman STV
the cameraman of Slovak Television

Daniela Krausová
programová editorka STV
the programmatic editor of Slovak Television

Ivan Vojtek ml.
herec, moderátor
the actor, moderator

majster N
zabávač
the entertainer

Miroslav Šatan
majster sveta v ľadovom hokeji 2002, hráč Buffalo Sabres (NHL)
the World Champion in ice-hockey 2002, the hockey player of Buffalo Sabres (NHL)

Miroslav Šimonovič
majster sveta v ľadovom hokeji 2002, hráč HC Košice
the World Champion in ice-hockey 2002, the player of HC Košice

Radoslav Suchý
vicemajster sveta v ľadovom hokeji 2000, hráč Phoenixu (NHL)
the Vice- Champion in ice-hockey 2000, the player Phoenix (NHL)

Martin Kuľha
slovenský hokejový reprezentant, hráč Slovanu Harvard Bratislava
the Slovak national ice-hockey team player, Slovan Harvard Bratislava

Miroslav Škovira
slovenský hokejový reprezentant, hráč HC Košice
the Slovak national ice-hockey team player, HC Košice

Dušan Brincko
hokejista, hráč HC Scorpion Mulhouse (Francúzsko)
the ice-hockey player, HC Scorpion Mulhouse (France)

Ján Šterbák
reprezentačný tréner v ľadovom hokeji
Slovak national ice-hockey team coach

Marián Dávidik
víťaz pretekov svetového pohára v orientačnom behu
the winner of competition World Championship series in orientering running

Wojtek Fortuna (PL)
olympijský víťaz 1972 v skokoch na lyžiach
the Olympic winner 1972, in skiing jump

Andrea Kuklová
basketbalistka, hráčka WNBA Phoenix Mercury
basketball, the player of Phoenix Mercury in WNBA

Ladislav Kurčík (CZ)
majster Európy v kulturistike, 4.miesto na majstrovstvách sveta
the European Champion in body-building, the 4th place on World Championship

Ondřej Lukeš (CZ)
juniorský majster sveta v cyklokrose
the Junior World Champion in  cyclocross

Jozef Pollák
víťaz pretekov svetového pohára v orientačnom behu, 2.miesto na majstrovstvách sveta
the winner of competition World Championship series in orientering running, the 2nd place on the World Championship

Martina Rakayová
akademická majsterka sveta v orientačnom behu
the Academic World Champion in orientational run

Irena Šádková (CZ)
bývalá kaskadérka-dublérka princezny Fantaghiro, majsterka ČR v behu do kopca
the former stunt woman –dubbler of Princess Fantaghiro, the Champion of Czech Republik in mountain running

Marek Špilár
slovenský futbalový reprezentant, hráč FC Bruggy
the Slovak national football team player, FC Bruggy

Anton Švajlen
2.miesto na OH vo futbale (Tokio 1964)
the 2nd place on Olympic Games in football (Tokio 1964)

Roman Volák
12-násobný majster sveta v kickboxe
12 times World Champion in kickbox

Marián Žigala
majster sveta a Európy v nohejbale
the World Champion and  European Champion in netball

Marietta Žigalová
absolútna majsterka sveta vo fitness
the absolute World Champion in fitness

Vlastimil Bukovjan (CZ)
víťaz MMM v Košiciach (1991)
the winner of marathon in Košice (1991)

Štefan Balošák
semifinalista OH 1996 v Atlante (400 m 45,32 s)
the semi-finalist of Olympic Games 1996 in Atlanta (400 m 45,32s)

Karel David (CZ)
víťaz MMM v Košiciach, víťaz maratónov v Palerme,Viedni, 19.miesto na OH v Barcelone (os.rekord 2:11,12)
the winner of marathon´s in Košice, Palermo and Vienna, 19th place on Olympic Games in Barcelona (personal.record 2:11,12)

Helena Fuchsová (CZ)
vicemajsterka Európy,3.miesto na halových MS v behu na 400 m, 5.miesto na OH 2000 (Sydney) v behu na 800 m
the European Vice-Champion, 3rd place on World Championship in running 400 m, 5th place.on Olympic Games 2000 (Sydney) in running 800 m

Kamila Gradus (PL)
5.miesto v Bostonskom maratóne (2:26,55)
5th place in  Boston marathon (2:26,55)

Dana Hajná (CZ)
víťazka MMM v Košiciach 1992
the winner of marathon in Košice 1992

Ľuboš Jošťák
majster Československa v behu na 400 m (46,67 s)
the exChampion of Czechoslovakia in running 400 m (46,67 s)

Igor Kováč
3.miesto na majstrovstvách sveta 1997 v behu na 110 m prekážok (osob.rekord 13,13 s)
the 3rd place on World Championship 1997 in hurdle running 110 m (personal record 13,13 s)

Andrzej Krzyscin (PL)
víťaz MMM v Košiciach (os.rekord 2:11,47)
the winner of marathon in Košice (personal record 2:11,47)

Marcel Lopuchovský
účastník OH 2000 v Sydney (400 m)
the participant of Olympic Games 2000 in Sydney (400 m)

Ľudmila Melicherová
víťazka maratónov v Košiciach a Viedni (1990,1991)
the winner of marathon´s in Košice and in Vienna (1990,1991)

Aniela Nikiel (PL)
21.miesto v maratóne na OH v Atlante 1996
the 21st place in marathone on Olympic Games in Atlanta 1996

Alena Peterková (CZ)
víťazka MMM 1989 v Košiciach, 5.miesto v Bostonskom maratóne
the winner of marathon 1989 in Košice, 5th place in Boston marathon

Anna Pichrtová (CZ)
vicemajsterka sveta v behu dokopca 2001
the Vice-worldchampion in mountain running 2001

Petr Pipa
víťaz maratónov v Košiciach (1994) a Hamburgu (1996)
the winner of marathon´s in Košice (1994) and Hamburg (1996)

Anton Sluka
paraolympijský víťaz v maratóne v Atlante 1996,2.miesto na paraolympijských hrách v Sydney 2000, majster sveta zrakovo postihnutých
the Paraolympic winner in marathon in Atlanta 1996, the 2nd place on Paraolympic games in Sydney 2000, the World Champion of visual handicap

Gregor Sposib (PL)
skokan dovýšky (os.rekord 230 cm)
the high jumper (personal record 230 cm)

Róbert Štefko
6.miesto na Londýnskom maratóne (2:09,53), 7.miesto na New-Yorskom maratóne
the 6th place on London marathon (2:09,53), the 7th place on New-York marathon

Jarmila Urbanová (CZ)
bývalá reprezentantka Československa v maratóne
the late Chechoslovak national team in marathon

Miroslav Vanko
semifinalista OH v Atlante 1996 v behu na 5000 m
the semi-finalist on Olympic Game in Atlanta 1996 in running 5000 m

František Višnický
víťaz MMM v Košiciach (1983,1986)
the winner of marathon´s in Košice (1983,1986)

Izabela Zatorska (PL)
majsterka Európy a vicemajsterka sveta v behu do kopca
the European Champion and Vice-Worldchampion in mountain running

Richard Pavlikovský
slovenský hokejový reprezentant
the Slovak national ice-hockey team player

Igor Adamec a Martin Vanek
moderátori detskej relácie „Bábovka“
moderators of child TV-show „Babovka“

Jaroslav Marušin
medzinárodný hokejový rozhodca
the international ice-hockey referee

Jana Ivanová
Miss Slovenska 2001
Miss Slovakia 2001

Edmund Kramarz
víťaz Pardubického maratónu, 3. miesto na maratóne v Košiciach
the winner of marathon in Pardubice, 3rd place of marathon in Kosice

Zdeněk Mezulianik
5-násobný víťaz a traťový rekordér v Kitzbühli v behu do vrchu
5-multiplied winner and recordholder in mountain running - Kitzbühl (Austria)

Ján Bláha
český reprzentant v maratóne
the member of the Czech national marathon team

Miroslav Vítek
český reprezentant v behu do vrchu
the member of the Czech national mountain-running team

Petra Kamínková
česká reprezentantka v polmaratóne
the member of the Czech national team - halfmarathon

Ali Mabruk Azayedy (Líbia)
účastník OH v Atlante, 7. miesto na majstrovstvách Afriky v behu na 500 m
the participant on Olympic games in Atlanta, 7th place on Afrikachampionship in running 500m

Prof. Peter Minárik
klavirista, pedagóg VŠMU
the pianist, pedagogue /instractor/ VŠMU

Petra Zavadová
modelka Elite
model Elite

Miroslav Koutek
riaditeľ pivovaru Litovel a.s.
director of brewery LITOVEL a.s.

Karol Tatranský
účastník MS v klasickom lyžovaní v Seefelde 1985
the participant of Ski-Worldchampionship in Seefeld 1985

Alžbeta Havrančíková
víťazka pretekov behu na lyžiach 1985
the winner of cross-country skiing contest 1985

Imke Hartai
konzul Maďarskej republiky
consul of Hungaria

Eva Šuranová
3.miesto OH Mníchov 1972 667-cm skok do diaľky

Dana Zátopková (CZ)
1.miesto OH Helsinky 1952 hod oštepom

Eva Gleskovská
svetová rekordérka na 100m 11,0s

Jozef Krnáč
2.miesto OH Atény 2004 judo

Mikuláš Konopka
1.miesto halové ME guľa 21,53

Lucia Klocová
9.miesto MS Osaka 2007 800m 1:58,51

Jana Velďáková
12.miesto MS Osaka skok do ďiaľky 671cm

Dana Velďáková
12.miesto MS Osaka 14,51 trojskok

Martina Hrašnová
hod kladivom, 8.miesto OH Peking

Braňo Mojsej
show man

Rasťo Ekkert
TV JOJ

Jozef Kubáni
TV JOJ

Jozef Plachý
5.miesto OH Mexico 1968 800m 1:45,4

Jozef Repčík
800m 1:44,94

Peter Horák
skok do výšky 230cm

Jozef Moravčík
premiér Slovenskej republiky

Ľubomír Harach
minister školstva SR

Róbert Ruffini
skok do výšky 234cm

Martin Bajčičák
víťaz svetového pohára v behu na lyžiach

Milan Haborák
vrh guľou 20,79m

Miroslav Konopka
9.miesto MS Osaka 2007 hod kladivom

Justina Bak (PL)
svetová rekordérka 3000m prekážok

Matej Toth
najlepší slovenský atlét 2006 chôdza

Peter Krčok
10.miesto MS 2007 Osaka chôdza

Martin Hujsa
hokejista Slovan Bratislava

Sport Pension Hritz

Private parking space

Address:
Sport Pension Hritz
Sadova 123
059 86 Nová Lesná
Slovakia
Reservation request